EsilehtRatsanikuleTurvavarustusKiivridGPA EASY FIRST LADY HYBRID ratsakiiver
gpa ratsakiiver alogoGPA_kiiver_alogo (12)GPA_kiiver_alogo (1)GPA_kiiver_alogo (9)gpa ratsakiiver alogoGPA_kiiver_alogo (7)GPA_kiiver_alogo (13)GPA_kiiver_alogo (5)

GPA EASY FIRST LADY HYBRID ratsakiiver

GPA EASY FIRST LADY HYBRID ratsakiiver on elegantne ja rafineeritud EASY sari pakub värsket valikut sõitjatele, kes otsivad kiivrist parimat kaitset, mugavust ja kergust.

Suurenenud löökide neeldumine ja suurepärane ventilatsioon.
Termoplastsest vaigust kest vähendab kukkumise korral perforatsiooni ohtu. Vahtpolüstüreenist valmistatud sisemine kest summutab ja jaotab löögi mõju üle kogu kiivri. Tänu eesmistele tuulutusavadele ja tagumistele väljalaskeavadele pakub see kiiver väga head ventilatsiooni.

Võrratu mugavus
Kiivris ühes tükis ja eemaldatav vooder on pestav ja vahetatav. Pehme ja pehme lainer on saanud antibakteriaalse töötluse.

Parem kaelakaitse ja hea istuvus
Klassikaline lõuapael on asendatud hübriidsüsteemiga. Ainult GPA-st. Rist kaksiklukusüsteemi ja traditsioonilise lõuapaela vahel, selle tagaosa on valmistatud termoplastilisest vaigust ja sisseehitatud klaaskiudkangast. Selle sünteetilise nahaga kaetud nailonrihmad kinnituvad kaheosalise pandlaga. Parim hinna ja kvaliteedi suhe.

 

Värvivalik.

Must -> Matt must

Sinine- Matt sinine

Võimalus saada GPA kiivreid ka läikivas toonides- vali värv ja lisa ostes kommentaari kui soovite läikivat.

Läikiv must;

Läikiv sinine

Tootja
gpa
What Our Clients Say
7 arvustust