EsilehtSöödadMineraalid ja lisandidBlack Balance täiendsööt hobustele
black stuff alogoBlack Balance söödalisand hobustele

Black Balance täiendsööt hobustele

60.00 

Saadaval järeltellimisel

Hea uudis hobuse ja ponide omanikele!

Black Stuff on turule toonud küpsised just suurematele neljajagsetele lemmikutele. Black Stuff täiendsööt hoolitseb looma soolestiku tasakaalu ja sealse mikrobioomi eest. Soolestiku tasakaalu hoidmine on oluline, sest nagu ka kaasaegse meditsiini isa Hippokrates viitas juba 2000 aastat tagasi, et kõik haigused algavad soolestikust ning selle tasakaalu kadumisel ilmnevad erinevad füüsilised ja vaimsed probleemid.

Kolm kõige olulisemat Black Stuff täiendsööda omadust on, et see:

  • Parandab mao ja soolestiku mikrobioomi tööd;
  • Parandab toitainete imendumist seedetraktist;
  • Eemaldab kehast raskemetallid ja vabad radikaalid.

Tänu sellele on märgata hobuse enesetunde paranemist ja seedesüsteemi normaliseerumist.

Läti Maaülikooli hobuste kliiniku veterinaararstid on hetkel testimas toodet hobuste maohaavandite sündroomi profülaktika ja ravi osas. Esialgsed tulemused on head ja näitavad lamerakuliste ja näärmeliste maohaavandite olulist paranemist ja isegi täielikku paranemist pärast 3-kuulist perioodi.

Toote kasutamine on näidanud ka profülaktilisi omadusi, kuna hobustel, kes olid katseperioodil kannatanud reisimis- ja võistlusstressi all, uusi kahjustusi ei täheldatud. Lisaks teatati, et hobused on nüüd töötamise ja võistluste ajal vähem stressis ning nad on vastupidavamad. Enne ja pärast toote kasutamist tehtud vereanalüüsid ei näidanud kahjulikke mõjusid ja kliinilisi kõrvaltoimeid pole siiani täheldatud.

KOOSTIOSAD
Polüfenoolid, fütotoitained ning fulviin- ja humiinhapped, mis on saadud kase ja musta pässiku ekstraktist, kaerahelbed; linaseemneõli.

Ei ole lisatud maitse ega lõhnaineid. Toode on täielikult vegan.

 

SOOVITUSLIK KASUTAMINE
3 küpsist päevas, 1 hommikul, 1 pärastlõunal ja 1 õhtul

Pakis 90 küpsist

Tootja
black stuff